Previous boards

Previous bords

The Board 2018

Puheenjohtaja: Ida Tasa
Varapuheenjohtaja: Anton Närekorpi
Sihteeri: Elsa Heinolainen
Rahastohoitaja: Niklas Leppäsalo
Excursiomestari: Hanni Sonkeri
Excursiomestari: Ilpo Petäjä
Emäntä: Emma Ryhänen
Dokumentoija: Atte Hinkka
Lämmittäjä: Annmarie Oksa

The Board 2017

Puheenjohtaja: Lauri Kare
Varapuheenjohtaja: Miia Nevander
Sihteeri: Niklas Leppäsalo
Rahastohoitaja: Ilpo Petäjä
Excursiomestari: Andrej Solovian
Excursiomestari: Noora Jaakamo
Isäntä: Katri Suistio
Dokumentoija: Arttu Aalto
Lämmittäjä: Ting-Jun Yong

The Board 2016

Puheenjohtaja: Santeri Myllynen
Varapuheenjohtaja: Rasmus Karell
Sihteeri: Nea Rautiainen
Rahastohoitaja: Sivi Kivivirta
Excursiomestari: Lauri Kare
Excursiomestari: Tuomo Koivisto
Isäntä: Ida Tasa
Dokumentoija: Romi Tolonen
Lämmittäjä: Hanni Sonkeri
Juhlavuosivastaava: Ida Martikainen

The Board 2015

Puheenjohtaja: Jukka Kopra
Varapuheenjohtaja: Niklas Rinne
Sihteeri: Rasmus Karell
Rahastohoitaja: Mikko Virta
Excursiomestari: Antti Räty
Excursiomestari: Santeri Myllynen
Isäntä: Miia Nevander
Dokumentoija: Eetu Jutila
Lämmittäjä: Sampo Pere

The Board 2014

Puheenjohtaja: Timo Itävuo
Varapuheenjohtaja: Taija Korjus
Sihteeri: Leena Myllymäki
Rahastohoitaja: Jukka Kopra
Excursiomestari: Ville Väänänen
Excursiomestari: Sonja Salo
Isäntä: Heidi Kirppu
Dokumentoija: Joni Simonen
Lämmittäjä: Santeri Myllynen

The Board 2013

Puheenjohtaja: Elina Leskinen
Varapuheenjohtaja: Timo Itävuo
Sihteeri: Iris Mattila
Rahastohoitaja: Elina Suomalainen
Excursiomestari: Niklas Rinne
Excursiomestari: Akseli Harle
Isäntä: Taija Korjus
Dokumentoija: Matias Peltoniemi

The Board 2012

Puheenjohtaja: Jaakko Jääskeläinen
Varapuheenjohtaja: Ville Väänänen
Sihteeri: Markus Ylänen
Rahastohoitaja: Juhani Mäkelä
Excursiomestari: Santeri Oksanen
Excursiomestari: Johanna Mäki
Isäntä: Elina Leskinen
Dokumentoija: Timo Itävuo

The Board 2011

Puheenjohtaja: Leo Toivonen
Varapuheenjohtaja: Tuomas Harju
Sihteeri: Juhani Mäkelä
Rahastohoitaja: Matias Kinnunen
Excursiomestari: Antti Oksman
Excursiomestari: Jaakko Jääskeläinen
Isäntä: Johanna Mäki
Dokumentoija: Santeri Oksanen

The Board 2010

Puheenjohtaja: Valtteri Haavisto
Varapuheenjohtaja: Jaakko Jääskeläinen
Sihteeri: Niko Mononen
Rahastohoitaja: Leo Toivonen
Excursiomestari: Matti Nurmi
Excursiomestari: Tuomas Harju
Isäntä: Peter Tuovinen
Dokumentoija: Antti Oksman

The Board 2009

Puheenjohtaja: Henrik Vasama
Varapuheenjohtaja: Kim Nikander
Sihteeri: Peter Tuovinen
Rahastohoitaja: Katri Hemmilä
Excursiomestari: Antti Mäki
Excursiomestari: Valtteri Haavisto
Isäntä: Anna Mölsä
Dokumentoija: Niko Mononen

The Board 2008

Puheenjohtaja: Mikko Saastamoinen
Varapuheenjohtaja: Juho Kurra
Sihteeri: Henrik Vasama
Rahastohoitaja: Perttu Immonen
Excursiomestari: Antti Rossi
Excursiomestari: Antti Mäki
Isäntä: Katri Hemmilä
Dokumentoija: Peter Tuovinen
Lämmittäjä: Katarina Uusi-Esko

The Board 2007

Puheenjohtaja: Jenni Kotakorpi
Varapuheenjohtaja: Janne-Matti Hiltunen
Sihteeri: Mikko Saastamoinen
Rahastohoitaja: Ilkka Niiranen
Excursiomestari: Perttu Immonen
Excursiomestari: Antti Rossi
Isäntä: Jaana Federley
Dokumentoija: Laura Kääriäinen

The Board 2006

Puheenjohtaja: Suvi Häkämies
Varapuheenjohtaja: Katariina Uusi-Esko
Sihteeri: Laura Kääriäinen
Rahastohoitaja: Antti Honka
Excursiomestari: Ilkka Niiranen
Excursiomestari: Perttu Immonen
Isäntä: Jenni Kotakorpi
Dokumentoija: Antti Rossi

The Board 2005

Puheenjohtaja: Ilkka Niiranen
Varapuheenjohtaja: Antti Honka
Sihteeri: Juha Karenniemi
Rahastohoitaja: Markus Nieminen
Excursiomestari: Matti Sääskilahti
Excursiomestari: Suvi Häkämies
Isäntä: Elisa Myllyperkiö
Webmaster: Pentti Hämäläinen

The Board 2004

Puheenjohtaja: Kaisu Malinen
Varapuheenjohtaja: Pekka Mairinoja
Sihteeri: Ulla Peura
Rahastohoitaja: Markus Nieminen
Excursiomestari: Antti Honka
Excursiomestari: Matti Sääskilahti
Isäntä: Susanna Aflecht
Webmaster: Jaakko Nummelin

The Board 2003

Puheenjohtaja: Virpi Tienhaara
Varapuheenjohtaja: Vuokko Laaninen
Sihteeri: Susanna Aflecht
Rahastonhoitaja: Ilkka Pihlainen
Isäntä: Kaisu Malinen
Excursiomestari: Arttu Peltonen
Excursiomestari: Antti Honka

The Board 2002

Puheenjohtaja: Satu Siltanen
Varapuheenjohtaja: Juhani Aaltonen
Sihteeri: Aino Ahonen
Rahastonhoitaja: Ilkka Pihlainen
Isäntä: Virpi Tienhaara
Excursiomestari: Antto Kulla
Excursiomestari: Kaisu Malinen

The Board 2001

Puheenjohtaja: Pekka Hiltunen
Varapuheenjohtaja: Suvi Monni
Sihteeri: Elina Viitala
Rahastonhoitaja: Timo Jokinen (kevät), Antto Kulla (syksy)
Isäntä: Suvi Rein
Excursiomestari: Juhani Aaltonen
Excursiomestari: Antto Kulla (kevät), Satu Siltanen (syksy)
Phuksivastaava: Aino Ahonen (syksy)

The Board 2000

Puheenjohtaja: Heikko Blom
Varapuheenjohtaja
Sihteeri
Rahastonhoitaja: Timo Jokinen
Isäntä
Excursiomestari
Excursiomestari
Phuksivastaava